ЧОРНІВКА БУДЕ З ЧЕРНІВЦЯМИ?

28.01.2020 15:32

Сьогодні у Міністерстві розвитку громад і територій України відбулося засідання, де Чернівецька ОДА повторно подала оновлений Проект формування територіальних громад області. Приємно, що ОДА все ж дослухалася до рекомендації Міністерства та урядовців В'ячеслава Негоди, Віталія Безгіна, Івана Лукері та інших, які врахували думку громади села Чорнівка на створення однієї об'єднаної громади з Чернівцями.
Я надзвичайно вдячний міському голові Олексію Каспруку за підтримку та державницьку політику у питанні приєднання нашого села до міста.
Вдячний голові ОДА Сергію Осачуку за порозуміння та за те, що, незважаючи ні на що, прийняв рішення піти на зустріч нашій громаді у цьому доленосному питанню для Чернівців та Чорнівки.
Дякую також голові Чернівецької обласної ради Івану Мунтяну за на підтримку приєднання Чорнівки до Чернівців!
Хочу висловити слова вдячності нашим друзям: координатору Чернівецького регіонального офісу ULEAD - Тетяні Татарчук, експерту з питань децентралізації - Тарасу Прокопу, експерту Чернівецького представництва Асоціації міст України - Ользі Чепель, голови Чернівецького РВАОМС "Асоціації міст України" Павлу Горюку та багатьом іншим експертам за постійну (за всі останні 5 років) у питанні приєднання Чорнівки.
Переконаний, що приєднання нашого села до Чернівців буде гарним поштовхом у зміцненні економічного розвитку, процвітання Чернівецької міської об'єднаної територіальної громади у майбутньому !!!
Вітаю всіх громадян нашого села з новими можливостями розвитку нашої громади !
Вітаю громаду міста Чернівці з таким гарним придбанням у вигляді такого чудового буковинського села - Чорнівки !!!
Ще раз вітаю всіх хто підтримував нас у мережі Інтернету !!!
Дякуємо вам , друзі !!!
ЧЕРНІВЦІ - ЧОРНІВКА - НАВІКИ РАЗОМ!!!, написав на своїй сторінці у ФБ Георгій Бота.

Назад