ЧЕРЕЗ "МАМАЛИГУ" НЕ ПРОПУСТИЛИ КОНТРАБАНДНИЙ ТЮТЮН

05.02.2020 13:37

На Буковині прикордонники виявили чергову партію тютюнових виробів, яку зловмисники збиралися переправити за кордон через річку Прут.
Так, вчора, 4 лютого, на українсько-румунському кордоні прикордонники відділу «Мамалига» Чернівецького загону запобігли черговій спробі тютюнової контрабанди. Про появу невідомих групу реагування повідомив прикордонний наряд, що ніс службу на цьому напрямку. Дві особи з ношами за спиною якраз прямували в сторону річки Прут, по середині якої й проходить кордон з Румунією. Зрозумівши, що їх викрито, чоловіки вдались до втечі, покинувши товар на березі річки, за 30 метрів від кордону.
Під час переслідування втікачів прикордонники виявили кілька ящиків з тютюновими виробами. Крім сигарет охоронці кордону знайшли ще й радіостанцію марки «Kenwood», яку загубили втікачі.
Всього у покинутих пакунках прикордонники нарахували 4 тисячі пачок сигарет «Ashima» без марок акцизного збору. Наразі тютюн доставлено до прикордонного підрозділу, а згодом буде передано працівникам Буковинської митниці.
Повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон.

 
 

 

Назад