Чарівна мить новорічного балу

05.01.2018 10:57

Одна з найяскравіших та довгоочікуваніших  подій у житті учнів  – це новорічне свято, котре, як правило перетворюється у казку  для всіх дорослих і дітей. Для презентації новорічної програми для учнів 8-11 класів Новоселицького ліцею слід було використати елементи кіно або мюзиклів. Хотілося зробити так, щоб  новорічне свято пройшло незабутньо, чарівно й неповторно… Тому для нашого виступу ми запросили… Катю Осадчу, яку презентував Роман Думан.
Отож  «Світське життя» завітало до 9-Б класу на кінофестиваль, який зібрав героїв найпопулярніших кінофільмів світу. І першою на нашій червоній доріжці з’явилася світова легенда, яку знали й пам’ятають всі – фатальна блондинка співачка, модель, мрія американського кінематографу – Мерлін Монро, а презентував її Олександр Збиркот. Після цього завітали герої  індійського «Танцівника Диско». Адже колись без цього кіно не обходився ніхто: дідусі і бабусі, батьки, а також і малюки – всі дивились залюбки. Ролі прекрасних танцівниць виконали Саша Андрусяк, Вадим Гнатюк, Барановський Сергій, а танцівником Диско була чарівна  Марко Емма. Наступними героями новорічного кінофестивалю були актори з кіно радянської епохи –  кінострічки Гайдая «Кавказька полонянка». В образах Віцина, Нікуліна і Моргунова виступили наші чарівні дівчатка Катерина Гульпак, Бринзила Еріка та Раца Еля. Наступних героїв Катя Осадча запрошувала з трепетом, хвилюванням і навіть слізьми. Адже це була  зустріч героїв з різних соціальних верств, які перебували на борту корабля  «Титанік»  й саме вони стали  уособленням ніжного кохання, для якого не існувало ні кордонів, ні  перешкод. Після романтичної зустрічі Джек і Роуз привітали всіх присутніх з Новим роком. Джека презентувала Марина Андрусяк, а Роуз – Черней Дмитро, які зірвали найбільші овації залу.
А далі Катя Осадча вирішила надати святу казковості, чарівності і відчути дійсний подих зими, адже за вікном температура повітря більше натякала на весняну пору. І перед глядачами  з’явилися  білесенькі сніжиночки, які, мов пушиночки, весело крутилися й до зали заманювали чарівну атмосферу зими.  В образах сніжинок виступили Георгій Ігнатюк, Володимир Лупу, Мендреску Вадим та Андрій Дорош. На завершення нашого виступу  - фінальний танцювальний флешмоб, який поєднав різні стилі мюзиклу.  Саме за його постановку вдячна чарівній Альоні Кодряну, яка за покликанням душі – прекрасний хореограф.
Вдячна своїм учням, які із  задоволенням грали, співали, танцювали,  та відтворювали історичну пам’ять кіномистецтва.
Оксана Обершт,
класний керівник 9-Б класу Новоселицького районного ліцею

Назад