БЮДЖЕТНИКАМ НА ЗАРПЛАТУ і учасниці паролімпійської збірної на допомогу

20.09.2018 17:43
Депутати районної ради сьогодні на своєму пленарному засіданні поділили один мільйон гривень, який спрямували на заробітну плату бюджетникам і часткову компенсацію постраждалим від пожеж новоселиччанам, а також зібрали 11460 гривень допомоги жительці Драниці Кароліні Дімітрішиній, яка виступає за паролімпійську збірну України з сидячого волейболу.
Чергове засідання сесії провів голова районної ради Дмитро Вакарюк, участь в її роботі взяла голова РДА Євгенія Бойко.
Перш, ніж розпочати роботу, депутати і запрошені вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну. Далі – про приємне. Свій 60-річний ювілей відзначає депутат районної ради Анатолій Єсипчук. Крім дружніх вітань колег, безперервних телефонних дзвінків від близьких, Анатолій Олександрович приймав і офіційні вітання – почесні відзнаки від обласної ради та РДА і районної ради йому вручили Дмитро Вакарюк і Євгенія Бойко. І, звісно, квіти, їх вручила колега по фракції Ольга Цуркан.
Зміни до районного бюджету-2018 представили в.о. начальника управління фінансів РДА Вероніка Романюк та голова бюджетної комісії Василь Сухораб. Вероніка Романюк прозвітувала і про виконання районного бюджету за перших шість місяців цього року, він виконаний, але не перевиконаний на  5%, що дало б змогу розподілити додаткові кошти, тому депутати обмежились зменшенням резервного фонду і виділили кошти з нього на зарплату бюджетникам.
Підсумки організації цьогорічного літнього оздоровлення дітей на Новоселиччині оприлюднила начальник відділу культури Світлана Михайлова. Своєю фразою про необхідність співфінансування з бюджетів району і трьох ОТГ табору «Калинка», щоб він запрацював у наступному році, пані Михайлова випередила запитання із зали. Бурхливої дискусії, як прогнозували, не було. Такого ж співфінансування у наступному році потребуватиме і Стальновецький будинок для постійного і тимчасового проживання самотніх літніх людей. Про його стан, проблеми та перспективи функціонування доповіла начальник управління праці та соціального захисту населення РДА Людмила Крояло.
Загалом депутати розглянули біля двадцяти питань, з яких прийняли рішення. У «Різному» начальник відділу освіти РДА Аделіна Руснак поінформувала про ситуацію, що склалась у Жилівській школі, де навчається всього 29 дітей, із старших класів є лише 5-ий та 7-ий. Працює 13 вчителів. Проблема в тому, що таку школу держава не фінансуватиме, потреби на її утримання лягають на місцеву владу, котра, до речі, уже не має коштів на утримання апарату сільської ради. Депутати хотіли почути думку сільського голови, однак Ілля Антонюк на той момент уже покинув залу, кажуть, поїхав скликати позачергову сесію сільської ради (детальніше на цю тему – у наступному числі газети).
Анна ЛЕОНТІЄВА, 
фото Анни ВОЙТОВОЇ
Назад