БУДІВНИЦТВО ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ В РІДКІВЦЯХ ТРИВАЄ

22.03.2017 11:18

НА БУДІВНИЦТВО ЗАГАЛЬНООСВІТНЬОЇ ШКОЛИ В РІДКІВЦЯХ ЦЬОГОРІЧ
держава планує виділити 17 млн. грн. Ще 1,7 мільйона гривень очікується співфінансування з районного та сільського бюджету Рідківців
Загальна сума проекту складає  47,0 млн. грн. Торік було виконано будівельно-монтажних робіт на   9,65 млн.грн., з них 500 тис.грн. – субвенція з районного бюджету і 300 тис.грн. – внесок Рідківського сільського бюджету.
В поточному році будуть виділені кошти на продовження будівництва в сумі 17,0 млн.грн., в тому числі співфінансування з районного бюджету - 1 млн.грн. та 700 тис.грн. коштів сільської ради.
У вівторок з ходом будівництва цього важливого об’єкта ознайомилась  начальник управління міжнародного співробітництва та інвестицій ОДА Ганна Жебчук, яка разом зі Світланою Скрикуляк,  заступником гендиректора ТОВ “Родничок-1”, яке зводить школу, та Рідківським сільським головою Василем Корнецьким відвідали будову.
Гостя, повідомляє офіційний сайт РДА, залишилась задоволена побаченим і висловила сподівання, що виділені кошти будуть повністю освоєні в обумовлені терміни та з високою якістю робіт.

Назад