Буде черговий призов до лав української армії

08.09.2017 11:25

Новоселицький районний військовий комісаріат з 05.09.2017 року розпочав підготовчі заходи до проведення чергового призову громадян України на строкову військову службу, пов’язані з оповіщенням, медичним оглядом, додатковим медичним обстеженням та вивченням призовників.
На строкову військову службу, згідно доп.1 ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”, призиваються придатні для цього за  станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до  дня  відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші  особи,  які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Однак, згідно Указу Президента України від 24.03.2017 р. № 44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році” підлягають відправці у війська призовники, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.
Також, згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 28 серпня 2014 року “Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності”, введеного в дію Указом Президента України від 24 вересня 2014 року №744, залучення військовослужбовців строкової військової служби до виконання бойових завдань в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях унеможливлюється.
Згідно до п.п.1, п.п.2 п.8 ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу” призовники, яким  надійшла  повістка   районного   військового  комісаріату  на  прибуття  до  призовної дільниці для проходження призовної комісії,  зобов’язані прибути в  пункт призову у строк, зазначений у повістці. У разі  якщо  за  будь-яких  обставин  повістка  не надійшла, громадяни  призовного  віку  зобов’язані  з’явитися  до  призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
Призовники, які без поважних причин ухиляються від призову на строкову військову службу, несуть відповідальність, встановлену чинним  законодавством.
Військовий комісар Новоселицького районного військового комісаріату, підполковник Олексій ДИШКАНТ

Назад