БОЯНСЬКІ ШКОЛЯРІ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ ВИШКОЛІ «ДЖУРА- ПРИКОРДОННИК-2018»

03.09.2018 16:52
У місті Великі Мости Львівської області, на базі кінологічного навчального центру Державної прикордонної служби України проводять Всеукраїнський вишкіл «Джура-Прикордонник-2018». 
“Джура-Прикордонник” спрямований на підготовку інструкторів-вихователів з прикордонних районів України, його мета – організація та проведення на місцях національно-патріотичних та військово-спортивних ігор для молоді, у тому числі – Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” (“Джура”) за додатковим напрямом “Джура-Прикордонник”.
У вишколі «Джура-Прикордонник-2018» взяла участь і команда учнів НВК «Боянська гімназія», у складі якої – Аліна Морар, Марія Дирда, Кароліна Фалка, Крістіан Кирнац, Іван Тодошук, Адріан Дирда, Михайло Жалба, Олександр Поклітар (під керівництвом Г.Запотинського та І.Храба). 
За сім днів перебування на Львівщині, рій «Дух козацтва» пройшов  практичну підготовку до виконання обов’язку з захисту незалежності і територіальної цілісності України, а також відпрацював військові навички. Захід завершився урочистою ходою колон майже п’яти сотень учасників вулицями Львова: від пам’ятника Андрію Шептицькому до пам’ятника Степану Бандері. Прапор вишколу передали представникові Одеської облдержадміністрації для продовження естафети та проведення Всеукраїнського вишколу «Джура-Прикордонник-2019».
Прес-центр НВК «Боянська гімназія»
 
Назад