БЕЗ ПОМПЕЗНОСТІ ТА ЗААНГАЖОВАНОСТІ

13.07.2018 11:07

У малій залі районного будинку культури відбувся семінар для працівників клубних закладів району, на якому підсумували діяльність працівників культури у першому півріччі та намітили напрями діяльності на майбутнє. Під час розгляду цього питання  висловлювалось занепокоєння про фінансування будинків культури і клубів, керівників аматорських колективів, які мають звання «народний аматорський».
Про стратегію розвитку  клубних закладів району в умовах децентралізації поінформувала начальник відділу культури, національностей, релігій, молоді та спорту РДА Світлана Михайлова. Провідний методист районного будинку культури, автор цих рядків, надав методичні рекомендації щодо проведення заходів до відзначення  Дня Державного Прапора України, 27-ї річниці від Дня проголошення незалежності України та  1030-річчя  Хрещення  Київської Русі-України.
Особливо пізнавальним  був виступ  директора  учбово-методичного центру культури Буковини заслуженого діяча мистецтв України Миколи Шкрібляка про вивчення і дослідження традиційної культури,  створення  районної координаційної ради з цього питання, використання автентичних костюмів для  аматорських колективів, а також про визначення у кожному населеному пункті власного  культурно-мистецького бренду.  Він наголосив про втілення в життя, без помпезності та заангажованості, нових форматів масових заходів, залучення молоді до відновлення і популяризації звичаїв та обрядів,  співробітництво з  іншими регіонами.
Валентин Скоробогач,
провідний методист КУ «Новоселицький РБК»

 

Назад