«АЛФАВІТНИЙ» ТИЖДЕНЬ У СЛОБІДСЬКОМУ НВК

03.03.2019 12:48

З 18 ПО 22 ЛЮТОГО 2019 РОКУ У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ СЛОБІДСЬКОГО НВК ПРОЙШОВ ТИЖДЕНЬ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ. ВЧИТЕЛІ ВИРІШИЛИ ПРОВЕСТИ ЦЕЙ ТИЖ­ДЕНЬ, ВИКОРИСТОВУЮ­ЧИ ЛІТЕРИ УКРАЇНСЬКО­ГО АЛФАВІТУ, АДЖЕ З ВИВЧЕННЯ БУКВ ПО­ЧИНАЄТЬСЯ ЦІКАВИЙ ШЛЯХ ДО ЧИТАННЯ І ПІЗНАННЯ НОВОГО ТА ЦІКАВОГО. КОЖНА БУ­КВА ТОГО ЧИ ІНШОГО ДНЯ ТИЖНЯ МАЛА ПЕВНІ ЗАВДАННЯ, ЯКІ УЧНІ З РАДІСТЮ ВИКОНУВАЛИ.

Понеділок пройшов під де­візом «Тиждень починаємо, у світ дитинства вирушаємо». У цей день на урочистій лінійці вчителі привітали дітей з почат­ком тижня, зробили оголошення про те, що дітей чекає в на­ступні дні. Була проведена ці­кава бесіда «Навчання, як гра», вікторина «Енциклопедії дітям». Далі було практичне завдання: допомога книзі, де учні «ліку­вали» книжки. Буква «І» підго­тувала цікаві ігри та змаган­ня. З радістю школярі ліпили з пластиліну своїх домашніх улюбленців. Оплесками вітали найактивніших учасників і, як кажуть, «кінець – ділу вінець».

Девізом вівторка стали сло­ва: «Вірші, вікторина, веселий сміх – це радість для всіх». Був проведений конкурс віршів, цікаві ігри «Хто я?», змагання між двома командами «Кращий математик», гра з англійської мови «Впізнай літеру». Ціка­во пройшла вікторина «У світі казок» і танцювальний батл. Сподобався школярам і конкурс на кращого оратора. Далі були рухливі ігри, в яких діти взяли активну участь.

Середа пройшла під деві­зом «Спорт і я – одна сім’я». У цей день спортивне свято вда­лося, адже учні з енциклопедії дізналися багато цікавого про спорт, брали активну участь у конкурсі руханок, розповідали про свої добрі справи, були активними учасниками змагань та різних рухливих ігор, які принесли їм веселий настрій та позитивні емоції. Після зма­гань була Алея переможців: всі класи були нагороджені грамо­тами.

Девіз четверга: «Читання – основа навчання». Діти принес­ли з дому свої улюблені книж­ки і було різне читання: для себе, з другом, переказ книжок. Хвилиною мовчання вшанува­ли героїв Небесної сотні, та­кож діти намалювали малюнки ангелів та вивчили гарні вірші. Цікаво пройшов тренінг про книгу, вікторина «Кращий чи­тач», розповіді з енциклопедій і завершився цей день цікавими розповідями з власного життя.

У п’ятницю підбили підсум­ки тижня і визначили найак­тивніших учасників. Букви «Я» і «Т» підготували учням таке завдання, як незакінчене ре­чення «Я – молодець, адже…», «Ти – молодець, тому що…», де діти вчилися доводити свою думку, знаходити щось добре і позитивне в собі та в своїх товаришах. Далі було нагородження грамотами всіх учнів початкової школи, адже всі старалися і були активни­ми. Буква «И» запропонувала учням взяти участь у рекламі «Ми – маленькі кулінари», де діти могли прорекламувати свою улюблену страву.

З радістю школярі взяли участь у практичних змаганнях «Це цікаве LEGО», де з дета­лей конструктора будували шко­лу майбутнього і розповідали, якою б хотіли її бачити. На­прикінці цього насиченого дня був ярмарок, на якому школярі продавали і купували смачну домашню випічку. Потім було смачне чаювання з солодкими покупками.

Тиждень початкових класів закінчився і ми думаємо, що він надовго запам’ятається нашим вихованцям, адже він був ціка­вим, насиченим і пізнавальним.

Лариса БОЙЧУК,

вчитель початкових класів Слобідського НВК

 

Назад